Anioły (Przykład opisu rasy)

Go down

Anioły (Przykład opisu rasy)

Pisanie  Asha on Czw Sie 09, 2018 3:21 pm


  1. Wygląd zewnętrzny:
    Imponujący fizyczną budową i uderzającą perfekcją, Aniołowie są wyżsi od przeciętnych ludzi (mierząc najczęściej od stu osiemdziesięciu do dwustu czterdziestu centymetrów) i posiadają dopasowaną do swego wzrostu zbroję i broń. Mają idealne proporcje ciała i emanują aurą siły i pewności siebie. Posiadają jedną lub kilka par wielkich, mocno upierzonych skrzydeł. Ich skóra może przybierać dowolny odcień, lecz zawsze promieniuje lekką złotawą poświatą. Ich oczy są złote i tak jasne, jak samo Światło ich boskiego patrona, Elratha.
  2. Zdolności rasowe:
    Będąc oddanymi sługami Elratha, Aniołowie w naturalny sposób przywiązani są do wizerunku i ideałów Smoka Światła. W zamian za ich bezwarunkowe oddanie zostali obdarzeni naturalnymi zdolnościami Magii Światła.
    Aniołowie posiadają również unikalną aurę, która zakrywa ich twarze i nieco je zmienia, by wyglądały bardziej podobnie do istot, które na nie spojrzą. Elf widziałby je jako odrobinę elfie, Ork spostrzegłby cechy orkowe etc. W każdym razie, Aniołowie są bez wyjątku piękni dla każdego, kto je ogląda i zawsze trafiają dokładnie w kanon jego estetyki, a przy tym wyglądają wiecznie młodo.
avatar
Asha
Admin

Liczba postów : 12
Join date : 31/07/2018

http://legendsofashan.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach